villaaltair.plvillaaltair.plvillaaltair.pl
Warunki rezerwacji
Rezerwacje w Villi Altair są dostępne w trybie weekendowym,czyli przyjazd oraz wyjazd powinien być w piątek sobotę lub niedzielę.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 516138677 lub w formie elektronicznej, korzystając z formularza zapytanie w zakładce kontakt.

Potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo w formie pisemnej – elektronicznej w ciągu 24 godzin od daty wysłania rezerwacji, bądź natychmiastowo - telefonicznie.

Rezerwując pobyt należy wpłacić zadatek 30 % sumy całkowitej za pobyt w terminie do 5 dni od dnia otrzymania potwierdzenia wstępnej rezerwacji .

Wpłaty można dokonać tylko i wyłącznie przelewem bankowym na rachunek bankowy.

Po upływie 5 dni ,gdy zadatek nie zostanie zaksięgowany na rachunku,wstępna rezerwacja zostaje anulowana automatycznie..

. rachunek. 07 1160 2202 0000 0003 1748 1193

W tytule przelewu proszę wpisać ( BARDZO WAŻNE )

- Imię i nazwisko
- Telefon kontaktowy
- Termin pobytu
- rodzaj pokoju (np. 3 os.)

Po upływie 2-3 dni od chwili dokonania wpłaty zadatku, zaleca się kontakt telefoniczny z obiektem ,w celu potwierdzenia czy rezerwacja została zakończona pomyślni,dla Państwa i naszego bezpieczeństwa :)

Pozostałą kwotę należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, nie ma możliwości zwrotu gotówki

Opłata za nocleg nie zawiera opłat klimatycznych.
opłaty takie pobierane są w dniu przyjazdu w wysokości 1,60 zł od osoby za dobę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY ,którą co roku wzbogacamy,


© Pensjonat Altair
ul. Jaśminowa 17, 84-120 Władysławowo-Chłapowo
Gsm: +48 516 138 677